Кошничката е празна!
Најпродавани

Limar Scrambler

Limar Scrambler
Бренд: Limar
Код на производот: Limar
Достапност: 2
3,100ден.

Достапни опции


* Обем (cm):

 
   - ИЛИ -   

Технологија: Monoshell in-mould (супер лесна технологија)
Супериорна вентилација со 22 воздушни канали
Систем за затегнување: активен систем со гуртни
Перничиња: антиалергиски третирани и можат да се вадат за да се перат
Фит: комфорт
Визор/стреа: по потреба/вкус може да се извади и дупчињата може да се пополнат со „тапи“ вклучени во пакетот
Тежина: 225 грама за М големина (52-57цм), 265 грама за Л големина (57-61цм)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: limar scrambler