Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Sport ATS speed transmitter

Sigma Sport ATS speed transmitter
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност: 5
990ден.
 
   - ИЛИ -   

ATS трансмитер за брзина, за безжичните уреди на Сигма кои го користат АТЅ системот, како на пример најновиот BC 9.16 ATS.
Компатибилен е и со претходните АТЅ серии на Сигма!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma, ats