Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma STS Bike 2 kit

Sigma STS Bike 2 kit
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност: 5
1,750ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет за вашиот втор велосипед кој ја користи СТС технологијата!
Проверете дали вашиот уред, може да поддржи и втор велосипед (да се сетира димензија на тркало за 2 велосипеди) и потоа, со едноставно избирање на првиот или вториот велосипед, уредот може да се поставува од еден на друг велосипед.

Во сетот има:
трансмитер за брзина, магнет, гумички за поставување на трансмитерот, држач за уредот

 

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma, sts, kit