Кошничката е празна!
Најпродавани

Muc-Off Bio Dry Lube

Muc-Off Bio Dry Lube
Бренд: Muc-off
Код на производот: Muc-Off
Достапност: 9
430ден.
 
   - ИЛИ -   

Масло за подмачкување за возење во суви услови - 50мл
Начин на користење: прво целосно одмастете/исчистете го ланецот и оставете да се исуши. Протресето го добро шишенцето со уље и нанесето го така да биде истретиран секој дел од ланецот. Одбегнувајте контакт со кочниците.
Ова уље има неверојатна ефективност, овозможува многу мало површинско триење, создава издржлив заштитен слој и придонесува во мазно и тивко менување на брзините.
Идеално за: ланец, кабли, менувачи и шифтери.
Се чува на суво место.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Muc-Off