Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Logo Bib

Nalini Logo Bib
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
6,100ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Еластичен, термо – долен дел на велосипедски дрес

Основни карактеристики: термо материјал со УВ заштита, топол и дишечки дел на грбот, патенти и силиконизирани грипови во делот на зглобот, рефлектирачки додатоци..

Фитинг: Regular
Стандарден фитинг на облека, со особена грижа за комфор.

Материјал: Cold Moa
Благодарение на високата термална изолација и дишливост, овој материјал го одржува телото суво и топло и во екстремно студените денови. Еластичните влакна овозможуваат посебно добар фитинг и пријатна мекост.

Перниче: Ride Man
Специфичен крој за машки возачи – одличен фит благодарение на употребените еластични материјали. Иновативната производствена технологија на овој модел, го наведува возачот постојано да седи во правилна позиција. Компонентите на перничето овозможуваат одлично сушење и чувство на свежина.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini Logo Bib