Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Girtab Lady

Nalini Girtab Lady
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 3
5,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Термо долен дел со специфично женски крој

- топол полар материјал околу половината,
- комфорна конструкција,
- рефлектирачки детали,
- силиконизирани детали за подобар фат околу нозете.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini girtab