Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Aludra

Nalini Aludra
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 10
6,100ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Термо долен дел од дрес со водоодбивен третман - идеален избор за возење во студени денови!

- топла, „полар“ постава,
- мрежест дел во делот на грбот за подобро дишење,
- силиконизирани додатоци за подобар фат околу нозете,
- рефлектирачки детали.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini aludra