Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Trail Enduro

Shimano Trail Enduro
Shimano Trail Enduro Shimano Trail Enduro
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 10
4,700ден.

Достапни опции


* EU број:

 
   - ИЛИ -   

Патики за планински велосипедизам од Шимано!

- 2 лепенки кои ја даваат потребната стабилност и комфор,
- засилена основа за подобар трансфер на сила,
- Издржлив ѓон чиј релјеф овозможува одлично триење и комфор при движење/пешачење.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano enduro