Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano MTB-Touring

Shimano MTB-Touring
Shimano MTB-Touring Shimano MTB-Touring
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 10
5,500ден.

Достапни опции


* EU број:

 
   - ИЛИ -   

Патики за планински велосипедизам и туринг од Шимано!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano mtb touring