Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Red Leg

Nalini Red Leg
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 3
2,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ногавици - растегливи, ликра!

Основни карактеристики: растеглив материјал со УВ заштита, силиконизиран дел во делот на бутните мускули - за подобар грип, рефлектирачки детали...

Фитинг: Race
Ногавици со анатомски и ергономски крој за возачи кои сакаат предизвици.

Материјал: Hot Moa
Голема дишливост и мала тежина. Ногавици кои ќе ги одржуваат вашите нозе суви и во потоплите денови. Еластичните влакна овозоможуваат оптимален фитинг и пријатна мекост.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini Red Leg