Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AIW Logo 2

Nalini AIW Logo 2
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
950ден.

Овој производ ќе биде достапен од 25ти јуни.

Чорапи за велосипедизам и други активни спортови.
Во овој модел се користи B.Bach мтаеријалот, кој е бактериостатски полиестер, базиран на сребрени микропартикули, со кој благодарение на специјалниот процес со кој тие се нанесуваат - се овозможуваат трајни антибактериски својства.

Овој модел има анатомски зајакнувања, еластична структура со мрежеста конструкција.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, logo