Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano PD-R540-LA white

Shimano PD-R540-LA white
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 7
3,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Педали за друмски велосипедизам со т.н. „light action step in/out“
Вклучени клитови: ЅМ-ЅН11

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano pd-r540-la