Кошничката е празна!
Најпродавани

Tec Pedal

Tec Pedal
Бренд: Tec
Код на производот: TEC
Достапност: 3
2,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Забелешка: на залиха само во сребрена боја!

Компатибилно со Shimano SPD
Тежина: 320гр/пар

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tec, SPD