Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano 105 FD-5800-L

Shimano 105 FD-5800-L
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 2
2,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Преден менувач Шимано 105

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano 105