Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Altus M2000 3x9s

Shimano Altus M2000 3x9s
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 1
1,150ден.
 
   - ИЛИ -   

Преден менувач
Шимано Алтус
3х9 брзини

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, altus, m2000