Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Tux

Trimm Tux
Trimm Tux Trimm Tux
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 15
6,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Trimm Tux

Материјали:
100 % Nylon Taslon 196 T, 100% PES, Triguard membrane

Водоотпорност:
8000

Дишливост:
5000

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Tux