Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Tourist Softshell

Trimm Tourist Softshell
Trimm Tourist Softshell Trimm Tourist Softshell
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 2
3,500ден.
2,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големинa: XXL!
Одлчична цена со 20% ПОПУСТ!!!

Софтшел панталона за планинарење, посебно погодна за студени и ветровити денови - во било кој дел од годината

Материјали:
100% PES softshell, Triguard softshell, Teflon

Водоотпорност: 8000

Дишливост: 5000

Боја: црна

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Tourist