Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Tweedy Mountain Jacket

Millet Tweedy Mountain Jacket
Код на производот: Millet
Достапност: 10
5,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Наменето за:
планинарење

Детали:
-„Раглан“ ракави за поголема слобода при движењето;
-Мек, лесен полар: 100% полиестер;
-Целосен патен;
-2 џеба на патент...

Материјали:
THERMAL STRIPE // 100% POLYESTER

Тежина: 284 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet tweedy jacket