Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Cool

Trimm Cool
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 2
6,700ден.
4,000ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на софтшел, на залиха имаме уште само Ѕ и М големина.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!


Материјал:
100% PES Softshell; 8000 / 5000, teflon

Водоотпорност:
8000

Дишливост:
5000

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm cool