Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Sting lady

Trimm Sting lady
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 8
1,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Повеќенаменска маица од материјали кои имат одлични апсорбциски квалитети.

Материјали:
100% PES, PES Thermic, УВ заштита

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Sting