Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Cool lady

Trimm Cool lady
Trimm Cool lady Trimm Cool lady
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 8
6,300ден.
3,780ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!

Женски софтшел со одличен сооднос на цена и перформанси

Материјали: 100 % PES Softshell, , Triguard Softshell - Lite, teflon
Водоотпорност: 8000
Дишливост: 5000

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Cool