Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Valmont lady

Trimm Valmont lady
Trimm Valmont lady Trimm Valmont lady
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 4
1,900ден.
1,140ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само: XS, S и XL!
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!

Материјали: 100 % PES fleece, растеглив полар
Опис: Лесен и фин женски полар со краток патент. Дополнителен топлотен слој за илозација при разни спортски активности.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm Valmont