Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Grizzly Lady

Millet Grizzly Lady
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
7,900ден.
5,130ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!

Полар со одлична термо изолација за екстремно студено време, благодарение на Polartec® High Loft материјалот.

Спецификација:
Мног топла, но и многу лесна полар јакна
Се компресира и завзема мал простор
Tecnostretch панели за зголемена ергономија
Женски анатомски крој
2 џеба на патент

Материјали:
Polartec® Thermal Pro® High Loft
Панели: Tecnostretch

Технологии:
Dual Tech™ конструкција

Тежина:
410 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Grizzly