Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Great Alps Lady

Millet Great Alps Lady
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 4
5,300ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Термална изолација за сите планински активности во текот на целата година.
Женски крој!

Повеќе инфо од производителот:
Polartec® Thermal Pro® 200 Eco-Engineering™ - исплетено од рециклирани полиестерски влакна (дел од Low Impact™ програмата на Millet)
Централен патент во цела должина
2 „невидливи“ џеба
Можност за затегнување околу половината

Материјали:
Polartec®Thermal Pro® 200 Eco-Engineering™
Технологии:
Polartec® Eco-Engineering

Тежина:
410 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Great Alps