Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Protector

Asolo Protector
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
550ден.

Средство (спреј) кое ја подобрува водоотпорноста - на база на вода.
Начин на користење: се прска кон чевлата на „униформиран“ начин - на сува и чиста чевла! Откако ќе се нанесе, потоа се остава чевлата да се исуши. За да се подобри заштитата во поголема мера, се препорачува лесно нанесување во повеќе наврати, а помеѓу две прскања треба да се остави време нанесениот слој да се исуши.
Произведено во Италија
Количина: 150мл

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo Protector