Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Hike Up GTX

Millet Hike Up GTX
Millet Hike Up GTX Millet Hike Up GTX
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 10
9,200ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Ниска, кожна чевла со дишечка и водоотпорна GORE-TEX® мембрана

Препорачано за: пристап, планинарење

Спецификација:
Многу комфорен, компактен фит
Прецизно врзување
Гумена заштита над прстите
Издржлив Вибрам ѓон со одличен грип

Материјали:
Водоодбивна нубук кожа 1.8мм
AFC System™
Ѓон Vibram® Tubava
Унисекс спорт/компактен фит, полу-мек флекс

Тежина:
410 gr

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet hike up gtx