Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Alta Via GV

Asolo Alta Via GV
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 2
17,800ден.
13,350ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел во моментов достапни се уште само две величини: 9УК (43 1/3) и 11УК (46).
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!!

Материјал: Водоодбивна Первангер кожа 2.2-2.4мм
Класа на Горе-Текс изолација: Gore-Tex Insulated Comfort Footwear
Подлога: Duo Asoflex Ascent од најлон со фиберглас + Eva Cover
Анатомска влошка: Lite 3
Ѓон: Vibram Verical Rubber + Pebax рамка + PU додаток за анти-шок
Тежина: 980 гр. за една чевла со 42 големина
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: asolo alta via