Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Shiraz GV

Asolo Shiraz GV
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 10
11,800ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Материјал : Водоодбивен Schoeller K-Tech + кожа 1,6-1,8мм
Класа на Горе-Текс изолација : Gore-Tex Perfomance Comfort Footwear.
Основа : Asoflex 00 MR.
анатомска влошка : Lite 2.
Ѓон : Asolo/Vibram Ascent + микропорозен материјал со двоја густина + PU анти-шок вметок.
Тежина: 690 гр. за една чевла со 42 големина
Произведено во Романија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: asolo shiraz