Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Revert GV Lady

Asolo Revert GV Lady
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 1
7,900ден.
5,900ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големинa: 36 2/3!
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!


Карактеристики:

Mатеријал: Водоодбивна кожа со дебелина 1,6-1,8мм и најлонски влакна со голема издржливост
Водоотпорна мембрана: Gore-Tex (линија: Extended Comfort Footwear)
Подвлошка (основа): Asoflex 00 SR
Анатомска влошка: Lite 2

Гума: Asolo/Vibram Radiant
Фит: Lady
Тежина: 590гр (за една чевла со големина 42)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo, Radiant