Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Frontier

Trimm Frontier
Trimm Frontier Trimm Frontier Trimm Frontier
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 3
8,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Од надвор: 100% polyester, 4 000 mm H2O,
Од внатре: дишечки WR polyester
Подлога: 100% nylon PU 10 000 mm H2O,
Конструкција: Durawrap 7001 T6, prům. 8,5, prům. 9,5,
Димензии: (80 + 150 + 80) x 220 /115,
Тежина: 4 kg

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm, Frontier