Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Delta-D

Trimm Delta-D
Trimm Delta-D Trimm Delta-D Trimm Delta-D
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 2
11,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Надворешен дел: 100% polyester, 4000mm H2O
Внатрешен дел: дишечки WR 100% polyester
Подлога: 100% nylon PU 10000 mm H2O
Конструкција: Dural 7001TL, 8.5mm
Димензии: (65+210)х130/95
Тежина: 2,2кг

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm, Delta-D