Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Axis 24

Black Diamond Axis 24
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
6,500ден.
 
   - ИЛИ -   

За сериозни авантури - голема мобилност!

Волумен: 24L
Тежина: 768гр
Материјали: 420d nylon, 420d welded nylon

Повеќе инфо од производителот:

For serious daytrips in the alpine, the Black Diamond Axis 24 features reACTIV suspension combined with SwingArm™ shoulder straps that match every movement during the approach and on route, minimalizing pack interference. The 24-liter capacity allows room for a light rack and extra layer, while micro ice-tool PickPockets™, crampon attachments and tuck-away rope strap secure your equipment and cord on the approach.

reACTIV suspension with SwingArm™ shoulder straps and thermoformed backpanel
Top-loading zipper closure with tuck-away rope strap
Zippered lid pocket
Micro ice-tool PickPockets™ and webbing crampon straps
Removable webbing waistbelt
Underwelded seamless main bag construction with reinforcement in critical zones

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, Axis 24