Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Traverse

Black Diamond Traverse
Black Diamond Traverse Black Diamond Traverse
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
4,800ден.
 
   - ИЛИ -   

2-делни телескопски штеки!
Најновата верзија на најпопуларните телескопски ски штеки на Блек Дајмонд!

Основни инфо:

Должина: 95 - 145цм
Тежина: 585 гр

Повеќе инфо од производителот:

Weekday dawn patrols, all-day couloir missions and deep days lapping the trees—the Black Diamond Traverse ski pole is our classic, all-aluminum touring pole for any day of backcountry skiing. With a durable all-aluminum construction, FlickLock adjustability and a redesigned grip for improved ergonomics, the Traverse holds up to season after season of abuse. We also included a rubber grip extension for choking up while sidehilling on the skin track.

  • 16 mm aluminum upper with 14 mm aluminum lower
  • Redesigned touring grip with updated ergonomics
  • Touring strap and plastic ladder-lock buckle
  • Lightweight grip extension for quick, secure choke-ups
  • 100 mm Powder Baskets
  • FlickLock adjustability and security

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond. Traverse