Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Contact Clip

Black Diamond Contact Clip
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
7,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Дерези со 10 запци: идеални за алпинисти, скијачи и планинари. Произведени од нерѓосувачки челик, овозможуваат лесно движење, брзо подесување и се компатибилни со скоро сите модели на чевли кои можат да користат полуавтоматски дерези.

Тежина за пар: 808 грама/пар
За големина на чевли: 36-46 (за чевли поголеми од број 46 треба да се користи друг подолг конектор).

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Contact Clip