Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Ran

Grivel Ran
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност: 3
1,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

“Ran” е алатка која ќе ви помогне да не се пролизгувате на заснежен терен. Одличен избор за планинари и планинрски тркачи, кога се движат на заснежени, подмрзнати патеки, влажна трева, каллив терен и слично. Тие исто така можат да бидат корисни и за ловџии, фотографи кои уживаат во планините, шумари, оператори во ски центри... На членовите на планинските спасителни тимови посебно ќе им се допадне лесното адаптирање на чевли и патики – без да има потреба за тоа од посебни алати.


Предности: корисна алатка која лесно се адаптира како на патики за трчање, така и на чевли за планинарење, а тоа се должи на силиконскиот грип кој се подесува без алат; челични запци кои се третирани против кородирање; велкро за дополнително подобро поставување на чевлата. Доаѓа со своја торбичка за пакување.

Предупредување: Овој модел НЕ Е замена за дрези.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel Ran