Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Nepal S.A.

Grivel Nepal S.A.
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност: 4
5,000ден.

Достапни опции


* Должина на цепин:

 
   - ИЛИ -   

Цепин за планинарење со благо закривување во долниот дел на рачката.
Тежина: 480гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel, Nepal S.A.