Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire Comet 5

Rock Empire Comet 5
Бренд: Rock Empire
Код на производот: Rock Empire
Достапност: 1
2,760ден.
 
   - ИЛИ -   

Цената не се однесува за сет френдови 1-5 туку за едно парче со соодветна големина - големината 5 од овој сет!

Повеќе информации од производителот:
опсег - 43-70мм
тежина - 186 грама
сила - 12kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Rock Empire, Comet