Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel A1 left

Grivel A1 left
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност: 2
2,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Класичен јумар со ергономска, гумирана рачка.
За лева рака.
Тежина: 246 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel A1 left