Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Pinnacle 130

K2 Pinnacle 130
K2 Pinnacle 130 K2 Pinnacle 130
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 5
35,000ден.
21,000ден.

Достапни опции


* Mondo големини:

 
   - ИЛИ -   

Ова е модел со најголеми технички перформанси како фри рајд чевла за скијање од колекцијата на К2.

Благодарение на Synchro Interlock технилогијата на К2, тој ја комбинира моќта на чевла за скијање со високи технички перформанси и опсегот на движење кој го има чевла за турно скијање.
Исто така фитот и фунцкионалноста на PrecissionFit Tour INTUITION влошките, дополнително допринесува кон тие високи перформанси - без да се компромитира топлината и комфорот.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2 Pinnacle 130