Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Bright Lite Lady

K2 Bright Lite Lady
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 1
23,500ден.
14,000ден.

Достапни опции


* Должина (cm):

 
   - ИЛИ -   

40% ПОПУСТ!!!
Останато е само уште едно парче во големина од 146 сантиметри

Одличен модел по одлична цена! Флекс во комбинација со Хибритек конструкција, која овозможува разноликост  во возењето и е наменет за девојки кои сакаат брзо да напредуваат!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2, Bright Lite