Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Sleeve Board Bag

K2 Sleeve Board Bag
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 5
1,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Торба за транспорт на вашиот сакан борд - за негова заштита, но и за заштита при транспорт во вашиот автомобил или пак дополнително олеснување при транспорт во авион.
Големина - до 168цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2 sleeve board bag