Кошничката е празна!
Најпродавани

К2 Sleeve Board Bag

К2 Sleeve Board Bag
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 5
1,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од производителот:

Големини:
L - 158cm
XL - 168cm

Тhis lightweight and non-bulky snowboard bag is the go to for those looking to add a bit of protection in their life. The sleeve is a great choice for day to day handling protection and the occasional flight.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2, Board sleeve bag