Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Red Shoecover

Nalini Red Shoecover
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 6
2,400ден.
1,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Камашни - растегливи, ликра!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Основни карактеристики: растеглив материјал со УВ заштита, заден патент, рефлектирачки детали...

Фитинг: Race
Камашни со анатомски и ергономски крој за возачи кои сакаат предизвици.

Материјал: Hot Moa
Голема дишливост и мала тежина. Камашни кои ќе ги одржуваат вашите нозе суви и во потоплите денови. Еластичните влакна овозоможуваат оптимален фитинг и пријатна мекост.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini Red Shoecover