Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Flux gloves

Nalini Flux gloves
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
2,800ден.
1,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ракавици за планински велосипедизам со 3Д мрежа во горниот дел
Одлична цена со 50% ПОПУСТ

Карактеристики:
Дланка со принт/подготовка за заштита од пролизгување на рацете при возење
Додатоци со дишлива мрежа

Фитинг: Regular
Стандарден фитинг на облека, со особена грижа за комфор.

Материјал: Hot Moa
Голема дишливост и мала тежина на материјалот, кој ќе го одржува вашето тело суво и во потоплите денови. Еластичните влакна овозоможуваат оптимален фитинг и пријатна мекост.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini flux