Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Mizar blue

Nalini Mizar blue
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
6,700ден.
3,350ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

На залиха уште само 1 големинa: М!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Термален дрес кој одлично се обликува по формата на Вашето тело. Плетката на материјало овозможува и лесна заштита од ветер, што го прави идеален избор за не многу ниску температури или како избор за втор слој под јакна
Одличните перформанси за превземање на потта од телото кон надвор помага во тоа телото да биде сува, а со тоа и топло.
- 3 џеба во задниот дел на дресот
- силиконизиран дел околу половината за подобар фат околу телото
- заштита над патентот во делот над вратот/грлото.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini mizar