Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Kaus Lady

Nalini Kaus Lady
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
5,800ден.
2,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: Л!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!


Дрес за велосипедизам со специфично женски крој.

Термален дрес кој одлично се обликува по формата на Вашето тело. Плетката на материјало овозможува и лесна заштита од ветер, што го прави идеален избор за не многу ниску температури или како избор за втор слој под јакна
Одличните перформанси за превземање на потта од телото кон надвор помага во тоа телото да биде сува, а со тоа и топло.
- 3 џеба во задниот дел на дресот
- силиконизиран дел околу половината за подобар фат околу телото
- заштита над патентот во делот над вратот/грлото,
- раглан ракави.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini kaus