Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AHS Vittoria

Nalini AHS Vittoria
Nalini AHS Vittoria Nalini AHS Vittoria
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
4,300ден.
2,150ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха има само уште: S, M големини!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!


Овој дрес на Налини доаѓа во регуларен крој!

Овој дрес е направен од ултра лесен, дишечки материјал кој ја извлекува потта кон надвор и овозможува брзо испарување и сушење. Мекиот и растеглив материјал нуди заштита и од штетните сончеви зраци, а е третиран и да не насобира лоша миризба. Ракавите имаат анатомски крој за лесно да го следат движењето на рацете.
Дополнително: целосен патент, рефлектирачки детали околу половината и на други места на дресот, 3 задни џеба...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini vittoria