Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AHS Tiliment MTB

Nalini AHS Tiliment MTB
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
4,500ден.
2,250ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Овој дрес на Налини е наменет за планински велосипедизам!
На залиха само уште една големина: Ѕ!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Овој дрес е направен од материјал кој брзо се суши и е отпорен на абразија.
Дополнително: целосен патент, страничен џеб на патент - отпорен на вода...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini tiliment