Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AHS Chic Lady

Nalini AHS Chic Lady
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
4,300ден.
2,150ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од Налини - за дамите!

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големин1: М!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!


Супер лесен дрес со одлични карактеристики за трансфер на влага – за целодневен комфор, посветен да ве држи свежи во топлите денови. Со УВ 50+ заштита, супер-мекиот материјал нуди заштита против штетните сончеви зраци.
Дополнително: специфичен женски крој, 3 задни џеба, силиконизирани детали околу половината – за одличен грип околу телото, целосен патент...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini chic