Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AHS Crocodile

Nalini AHS Crocodile
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 3
5,200ден.
2,600ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

За планински велосипедизам!

Бермуди со перниче кое може по потреба лесно да се отстрани и бермудите да се користат и за други спортски активности како трчање или планинарење на пример. Материјалот е пријатен на допир и растеглив – лесно се суши и дава слобода на движење. 3 џеба: два странични и еден во задниот дел – сите на патент.  Отпорни на триење!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini crocodile